Mertko Plastik

Kurulduğu yıl olan 1980 yılından bu yana firmamız, güven dolu geçmişi ile plastik ambalaj ürünleri ile kozmetik sektörüne ışık tutmaya devam etmektedir.

Konusunda uzman kadromuz ile, kozmetik sektörü başta olmak üzere; plastik ambalaja ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde en ön sayfa katılımı icra ediyoruz.

Fabrikamızda 6 adet Normal Şişirme, 3 adet Pet Şişirme, 10 adet Normal Enjeksiyon, 2 adet Pet Enjeksiyon, sıcak varak baskı, serigrafi baskı üniteleri ve makineleri 50 kişilik deneyimli personeli, kendi kalıp atölyemiz ve uzman grafiker kadromuz değerlendirme ve bilişim bölümümüz ile faaliyet göstermekteyiz.

Tescilli Ürünler

Mertko Plastik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti, üretimini yaptığı ve bünyesinde barındırdığı her ürünün tesciline sahiptir. Herhangi bir taklit korkusu olmadan müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz ürünler gönül rahatlığı ile pazarlanabilirler. Bu konuda da firmamız ile yapacağınız anlaşmalarda bu avantajı da göz ardı etmemeniz rica olunur.

Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce sayıdaki müşteri portföyümüz, 500’e yakın ürün yelpazemiz ile tüm siparişleriniz tarafınıza garantili olarak teslim edilir. İstanbul içi alımlarınızda teslimat, firmamızca yapılmaktadır. Anadolu ve Trakya bölgelerindeki firmalarımız için ise, anlaşmalı oldukları ya da firmamızın anlaşmalı olduğu ambarlar ve kargo firmaları ile teslimat yapılmaktadır.